Przejdź do głównej zawartości

Mus do powiek Bell HYPOAllergenic



Od czasu zakupu paletki MUR Iconic 3 w zasadzie w moim makijażu oczu niewiele się zmieniło. Odcienie znajdujące się w Makeup Revolution są dla mnie idealne i przy ich pomocy tworzę kilka ciekawych makijaży, z których jestem zadowolona. Przy drogeryjnych zakupach nie wrzucałam też do koszyka żadnych nowych cieni, ale na początku bieżącego roku w ręce wpadł mi cień w musie z Bell. 



Cień zamknięty jest w przezroczystym słoiczku z czarnym wieczkiem, na którym srebrnym kolorem wyryte są logo oraz nazwa serii, z której pochodzi. Całość prezentuje się elegancko i gustownie.
W całej serii znajduje się tylko 8 odcieni. To zdecydowanie niewiele. Kolor, który używam to nr 01 – perłowo-złoty brąz. Cienie nie mają własnych nazw ani w zasadzie określeń kolorystycznych, stąd moje własne miano. Cień jest lekki, delikatny i mocno napigmentowany przez co pięknie błyszczy na powiekach. Utrzymuje się ponad 8 godzin i nie potrzeba żadnych poprawek w ciągu dnia. Niewielka ilość wystarczy, by uzyskać ładny i dokładny efekt. Słoiczek w zupełności wystarczy na długi czas nawet przy codziennym makijażu. Cień łatwo się zmywa. Jego istotnym plusem jest to, że nie osypuje się podczas wykonywania makijażu. 


Cień w musie HYPOAllergenic, dzięki swej „wilgotnej” konsystencji idealnie sprawdzą się u osób z suchą cerą. Jest lekki, delikatny, nie wysusza oraz nie podkreśla przesuszonej skóry wokół oczu. Odcień 01 ładnie stapia się z cerą bardzo jasną. Mam nadzieję, że w przyszłości firma Bell HYPOAllergenic wypuści kolejne odcienie cieni w musie. Ja z przyjemnością sięgnęłabym po następny np. w kolorze brzoskwiniowo-różowym :)




Podziękowania dla Bell za udostępnienie kosmetyku do zrecenzowania :) 



Komentarze

Popularne posty z tego bloga

AA Wings of color korektor All Day Long Ivory 01

Za każdym razem, gdy robię zakupy w sieci Rossmann nie mogę przejść obojętnie obok szafy AA kosmetyki. Ubrana na biało przepleciona złotymi elementami gama produktów z linii AA Wings of color przyciąga mnie niczym magnez. Pewnego dnia w mojej kosmetyczce zostały ostatnie krople korektora pod oczy, więc skusiłam się na wypróbowanie czegoś nowego i sięgnęłam po korektor z serii All Day Long Ivory 01.  Korektor jest lekki, nie zapycha, nie podrażnia skóry, nie osadza w kącikach czy nie podkreśla zmarszczek. Ma żółte tony, które całkiem dobrze pokrywają cienie pod oczami. Dobrze matuje. Jego konsystencja jest zbita, i jednocześnie w moim odczuciu sucha, uboga w maślaność, przez co po całym dniu skóra wokół oczu potrzebuje silnej dawki nawilżenia. Utrzymuje się powyżej 8h bez konieczności poprawek. Korektor z serii All Day Long zamknięty jest w pięknym przezroczystym flakoniku ze złotą nakrętką i napisami. W przeciwieństwie do wielu innych opakowań złote elementy nie ścierają się. ...

NaturalMe - olejek z pestek malin

Na markę Naturalme natknęłam się przy okazji zakupów online w Superpharm. Od razu moją uwagę zwróciły trzy rzeczy: prostota opakowań olejków, naturalne składy i przystępna cena. Długo nie mogłam się zdecydować, który z produktów wrzucić do koszyka, ale ostatecznie wylądował w nim olejek z pestek malin (uwielbiam maliny i różowy kolor :)). Kiedy tylko odebrałam zamówienie od razu przeszłam do testowania nowego łupu. Pierwsze krople olejku otuliły moje włosy, a te natychmiast wchłonęły je niczym gąbka. Po umyciu kosmyki odwdzięczyły mi się pięknym blaskiem, miękkością, sypkością i już na pierwszy rzut oka było widać, że są odżywione i nawilżone. Zdecydowanie potrzebowały mocnej dawki natury. Niestety znalazłam jeden minus olejku - jego oleista, żółta barwa może powodować żółknięcie blond pasm. Olejowanie stosuję raz na 2 tygodnie. Zwykle olejki kupuję z myślą o olejowaniu włosów, ale ten wypróbowałam także do nawilżenia skóry wokół oczu i twarzy. Olejek z pestek malin nie u...

Mleczko DERMEDIC

Dermokosmetyki marki Dermedic mnie rozpieszczają. Za każdym razem, gdy sięgam z półki krem do twarzy, do rąk, balsam do ciała, płyn micelarny czy mleczko oczyszczające robię to z przyjemnością. Mam pełne zaufanie do marki Dermedic, bo ich produkty zapewniają mojej skórze wodną równowagę, dbają o jej piękny i zdrowy wygląd, a przede wszystkim jak żadne inne szybko i skutecznie zwalczają objawy AZS.