Na blogu nastąpiła długa przerwa w nowych postach, a było to spowodowane wiosennym przesileniem i brakiem motywacji do jakichkolwiek działań. Na szczęście ten i inne kryzysy zażegnane i wracam do blogowania. Przez czas, w którym nie pojawiały się posty męczyło mnie AZS. Objawy znów się nasiliły, ale tym razem ucierpiała tylko prawa dłoń. W tym czasie z pomocą przyszedł mi krem intensywnie nawilżający od Cetaphil. Co o nim sądzę ? Zapraszam do dalszej części posta.