Przejdź do głównej zawartości

Maska Il Salone Milano

O szamponie z Il Salone Milano pisałam całkiem niedawno w samych superlatywach. Czas na kilka słów o masce Il Salone Milano Glorious. Zapraszam.



Il Salone Milano to kosmetyki profesjonalne, wywodzące się z włoskich salonów fryzjerskich. Szampon sprawdził się rewelacyjnie, a maska tylko potwierdziła skuteczność i wspaniałe efekty produktów Il Salone Milano. Produkt zamknięty jest w średnio miękkiej tubie. Jej konsystencja jest koloru perłowego.  Bardzo łatwo rozprowadzić ją na włosach, a jej gęstość i lekkość pozwala na utrzymanie się na pasmach, nie spływa z nich. Maska cudownie pachnie, a zapach pozostaje na włosach do następnego mycia.
Maskę Glorious stosuję przed każdym myciem na suche włosy. Wcieram dokładnie w pasma włosów na długości od ucha do końca, zawijam w koczka i trzymam ok. 30  minut. Maska świetnie wtapia się we włosy, wsiąka w nie. Po zmyciu kosmyki są lekkie, miękkie i cudownie wygładzone. Takiego efektu oczekiwałam po tej masce. Dodatkowo włosy są pełne blasku. Maska dba również o kolor włosów delikatnie go podkreślając. To plus szczególnie dla tych farbowanych jak moje.



Il Salone Milano Glorious to seria idealna dla moich włosów. Po niej czuje się jak po wyjściu od fryzjera, a efekt trwa do kolejnego mycia. Maska spełnia wszelkie moje oczekiwania i pozwala mi cieszyć się pięknymi włosami każdego dnia. 

Podziękowania dla firmy Il Salone Milano za udostępnienie produktu do recenzowania :) 


Komentarze