Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlam posty z etykietą Il Salone Milano

Maska Il Salone Milano

O szamponie z Il Salone Milano pisałam całkiem niedawno w samych superlatywach. Czas na kilka słów o masce Il Salone Milano Glorious. Zapraszam.

Il Salone Milano seria Glorious

Zima nie sprzyja włosom. Niska temperatura, klimatyzowane pomieszczenia, grube ubrania, szale wpływają destrukcyjnie na kosmyki. Włosy tracą blask, stają się matowe, przesuszone i bardziej łamliwe, a także intensywniej wypadają. By je chronić całą zimę olejuję je olejem z pestek winogron ( po lnianym, który używałam wcześniej kolor włosów mocno zżółkł) i zabezpieczam końcówki serum Mythic Oil. Na sam koniec zimy (mam nadzieję J ) w moje ręce wpadł szampon do włosów Il Salone Milano. Czy okazał się lekiem na zimowe zło? Zapraszam do dalszej części posta J